Tomelleri Space Arm

SPACE Plus ve SPACE, kapsamına giren herhangi bir parçayı hızlı ve hassas bir biçimde ölçmek için ideal, portatif akrobat kol modelleridir. Bunlar, ölçme koluna yönelik 30 yıllık birikimin sonucunda ortaya çıkan en yeni tiplerdir. Bir öncekilere oranla, artık daha düşük hata payı ve daha yüksek bir tekrarlama hassasiyetine sahip, gayet şık bir tasarıma sahiptir.

SPACE serisi kollar, ölçüm esnasında operatörü yormadan daha kolay tutulmasını sağlamak için daha hafif bir konstrüksiyona sahiptir. Çift yay ekanizmalı karşı-ağırlık sistemi, hem makina karakteristiklerinin hassas çıkmasına ve hem de rahat bir şekilde kullanımına yardımcı olur. Bu yeni model ölçüm kolları; azami güvenilirlik, hassas ve esnek imkanı sunar.

SPACE Plus, nokta bulutundan tersine mühendislik çalışmaları yapabilmeniz için ayrıca Lazer Tarayıcı kafa ile kombine edilerek, 7 eksenli konfigürasyon şeklinde imal edilir.

Bu versiyon, manyetik frenleme sistemi ve geliştirilmiş elektroniği sayesinde bazı benzersiz özelliklere sahiptir, Mükemmel ekipmanlarla donatılmış bu seri dokunmalı yada temazsız ölçme veya tersine mühendislik projeleri yanısıra, bilhassa bükümlü boru tipi parçaların kalite kontrolünde de, özel yazılımı ve çatal şeklindeki ölçüm sensörüyle de çok elverişlidir.