Orsa Proje Hakkında

  CAD CAM yazılımları ve imalat teknolojilerindeki gelişmelere paralel olarak 3D Tarama, Tersine Mühendislik, Boyutsal Kalite Kontrol gibi İleri Mühendislik uygulamalarının kullanımı gün geçtikçe artmakta, söz konusu prosesleri kendi bünyesinde uygulayan ya da dış kaynaklı servis firmaları aracılığı ile kullanan firmalar rakiplerine göre avantaj elde etmektedirler.


  3D ölçüm (tarama), tersine mühendislik, 3D boyutsal kontrol ve model imalatı konularında çalışmalar yapmak üzere 2009 yılında kurulan ORSA Proje ve Danışmanlık; Havacılık ve otomotiv sektörü başta olmak üzere, ana sanayi firmalarını destekleyen ilgili tüm yan sanayiler ve diğer sektörlerde gerçekleştirilen çeşitli projelerde görevler almış, tecrübeli bir ekip tarafından yönetilmektedir.


  Orsa Proje Danışmanlık; 20 yıllık deneyimi ile dünya genelinde 4500'ü aşkın sayı da kurulumu olan GOM/ATOS ölçüm sistemlerini tercih etmekte ve kullanmaktadır.

Amacımız ;

  3D Tarama, Modelleme , Kalite Kontrol, Model ve Prototip imalatı konularında siz değerli müşterilerimizin ihtiyaçlarını mümkün olan en hızlı şekilde, en doğru biçimde ve en düşük maliyetle çözmektir.

Başvuru Formumuzu Doldurarak Bize Ulaşabilirsiniz.